Kniha přání

Děkujeme že zde zanecháte zpětnou vazbu, díky které se můžeme neustále zlepšovat.

21 thoughts on “Kniha přání

 1. Chtěla bych touto cestou vyzdvihnout neskutečně milou a vstřícnou obsluhu a kuchaře. Ačkoliv to zvenčí asi nepůsobí, uvnitř se skrývá šumný interiér a tataráček, pro který jste opravdu ochotni vraždit. Vřele doporučuji!!!

 2. Chtěla bych poděkovat týmu Bílý mák za příjemné prostředí, obsluhu a především gastronomický zážitek. Všem restauraci doporučuji.

 3. Mohli byste mi prosím vytvořit dárkový poukaz v hodnotě 1000,-Kč? Vyzvedla bych osobně či pošlu peníze a poprosím zaslat emailem? Děkuji!

 4. Chtěl bych poděkovat týmu Bílý Mák za příjemné prostředí, obsluhu a gastronomický zážitek ( pečená hovězí žebra, marinované kuřecí paličky, … ), tedy za vše o co se postaral při oslavě mých narozenin v jejich restauraci. Není co dodat.
  Takže ještě jednou – děkuji.

 5. Dobrý den,
  ačkoliv v této době se toho v pohostinství moc neděje, rád bych se zeptal. V minulosti jsme byli velmi spokojeni ve Vaší restauraci a opakovaně ji navštěvujeme. Bylo by možné, pokud to samozřejmě situace dovolí, objednat si Vás pro catering na svatbu 14. srpna? Těším se na odpověď do e-mailu. Krásný den.

 6. Dobrý den,

  je možné u Vás objednat i firemní večeři (např. Vánoční) pro cca 15 lidí u nás ve firmě? Třeba i s Vaším kuchařem? Profesionální zázemí máme 🙂

  Díky za odpověď

  1. Zdravíme Michale,

   děkujeme převelice za důvěru. Bohužel s těmi kartami Vás moc nepotěšíme.. Útěchou může být, že se nacházíme hned vedle náměstí, kde je bankomatů nespočet a byla by škoda při návštěvě Jihlavy se nepodívat do centra 🙂

 7. Dobrý den,moc bych si přál každý týden trochu jiné menu,ať je na co k vám chodit.Vaříte moc dobře a pokaždé jsem spokojen.Ocenuji kvalitní kuchařské umění.

  1. Hezký den Petře,

   velice nás těší Vaše chvála. Obměna lístku záleží na sezónosti a dostupných surovinách, které jsou převážne od farmářů. Z těchto surovin a produktů se pak snažíme tvořit chuťové zářtky. Proto chuť co má smysl 🙂

 8. Dobrý večer
  Nedá se k Vám dovolat proto prosím touto cestou zamluvit na neděli 22.5.22 stůl pro 6 osob na 12.30-13.00
  Děkuji Tůmová
  Prosím o zpětnou zprávu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *