Kniha přání

Děkujeme že zde zanecháte zpětnou vazbu, díky které se můžeme neustále zlepšovat.

12 thoughts on “Kniha přání

  1. Chtěla bych touto cestou vyzdvihnout neskutečně milou a vstřícnou obsluhu a kuchaře. Ačkoliv to zvenčí asi nepůsobí, uvnitř se skrývá šumný interiér a tataráček, pro který jste opravdu ochotni vraždit. Vřele doporučuji!!!

  2. Chtěla bych poděkovat týmu Bílý mák za příjemné prostředí, obsluhu a především gastronomický zážitek. Všem restauraci doporučuji.

  3. Mohli byste mi prosím vytvořit dárkový poukaz v hodnotě 1000,-Kč? Vyzvedla bych osobně či pošlu peníze a poprosím zaslat emailem? Děkuji!

  4. Chtěl bych poděkovat týmu Bílý Mák za příjemné prostředí, obsluhu a gastronomický zážitek ( pečená hovězí žebra, marinované kuřecí paličky, … ), tedy za vše o co se postaral při oslavě mých narozenin v jejich restauraci. Není co dodat.
    Takže ještě jednou – děkuji.

  5. Dobrý den,
    ačkoliv v této době se toho v pohostinství moc neděje, rád bych se zeptal. V minulosti jsme byli velmi spokojeni ve Vaší restauraci a opakovaně ji navštěvujeme. Bylo by možné, pokud to samozřejmě situace dovolí, objednat si Vás pro catering na svatbu 14. srpna? Těším se na odpověď do e-mailu. Krásný den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *